niedziela, 11 stycznia 2015

#004 liebster blog award

Cześć! Jakiś czas temu zostałem nominowany do LBA, o którym początkowo nie miałem zielonego pojęcia. Przeczytałem w komentarzu - zostałeś nominowany. Zszokowany sprawdziłem czym jest to całe przedsięwzięcie. Po ogarnięciu wszystkiego powiedziałem: czemu nie?  Zapraszam do przeczytania odpowiedzi na pytania zadane przez Marcelinę i Alę z bloga mara-and-alice.


ᕙ( * •̀ ᗜ •́ * )ᕗ

Skąd pomysł na założenie bloga?
 W sumie to pomysł pojawił się znikąd. Pewnego dnia usiadłem przed komputerem, pomyślałem, że mam pomysł na napisanie jakiegoś postu, notki. Spisałem sobie to w jakimś notatniku i wtedy zaczął się największy problem - wymyślenie nazwy na bloga. W wymyśleniu 'znaku szczególnego' pomogła mi Karolina z bloga supcarolyn, która jest naprawdę niesamowitą osobą! W sumie to chyba tyle, przejdę do kolejnego pytania.

Twoja największa zaleta?
Wydaje mi się, że moją największą zaletą jest mówienie tego co myślę! Jeśli ktoś mnie denerwuje to nie robię słodkiej minki idioty i "przyjaźnię się" z nim/nią jak to robi wiele dziewczyn w moim wieku. 
Co najbardziej lubisz w wakacjach?
Zdecydowanie to, że jest to czas wolny od wszelkich obowiązków związanych ze szkołą! 

Jesteś usatysfakcjonowana/ny wyglądem swojego bloga?
W sumie jakoś mnie nie interesuje wygląd mojego bloga, a bardziej co się znajduje w jego sercu. Wchodząc na bloga, widząc nieciekawą grafikę, to i tak czytam notki - a może będą ciekawe? Ale ogólnie bardzo mi się podoba, lubię takie stonowane klimaty.

Co chciałabyś zmienić w swoim blogu?
Nic, jest idealnie! ;)

Co zajmuje najwięcej Twojego czasu?
To zależy - jeśli patrzę na rok szkolny to jest to w 100% szkoła, a jeśli na wakacje, czas wolny to jest to spanie! 

Kto jest Twoim autorytetem?
Moim autorytetem jest niepodważalnie Lady Gaga! Dzięki niej nauczyłem się szanować i doceniać siebie oraz drugiego człowieka. Ta kobieta jest niesamowita. To przykre, że tak wiele osób kojarzy ją tylko ze skandali.

Kto zachęcił Cię do prowadzenia bloga?
Sam się zachęciłem! Nikt mnie nie musiał zmuszać do tego, ponieważ blogowanie jest dla mnie ogromną przyjemnością! Nie piszę dla ludzi, piszę dla siebie i to jest dla mnie najważniejsze!

Dziękuję za uwagę.2 komentarze:

 1. oh, czytając posta zorientowałam się, że jesteś chłopakiem! lol :) fajnie, że piszesz bloga dla siebie, a u innych zwracasz większą uwagę na posty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja od niedawna zaczęłam Lady Gagę naprawdę doceniać, jest wspaniała :D
  fajnie, że prowadzisz bloga, którego dobrze się czyta
  pozdrawiam serdecznie
  cynamondavinci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń