niedziela, 31 sierpnia 2014

規定

Witam ponownie!

Na początku chciałbym podziękować wszystkim osobom (było ich aż 11), które skomentowały mój pierwszy wpis. Miło mi, że cieszył się on 'zainteresowaniem'. Oczywiście nie mógłbym zapomnieć o moich 3 obserwatorach!  

Tym razem chciałbym napisać o moich postanowieniach na zbliżający się rok szkolny. Kiedy o tym rozmyślam to niby skręca mnie w szesnastu miejscach, ale również cieszę się, bo nie będę marnował tyle czasu na ślęczenie przed komputerem oraz telewizorem. Tak więc jeśli chodzi o postanowienia w tym roku mam zamiar:

1. Mieć na koniec roku średnią conajmniej 5.0
2. Zrzucić trochę kilogramów
3. Nauczyć się bardzo dobrze języka angielskiego
4. Napisać bardzo dobrze egzamin gimnazjalny
5. Nie nadużywać internetu jak dotychczas

Wiem, że nie jest tego za dużo, ale za dużo sobie nie chcę narzucać, bo potem będę zawiedziony, że mi się po prostu nie udało! A jakie Wy macie postanowienia? Jak chcecie to napiszcie w komentarzach.

Przy okazji postanowiłem, że nowe posty będą publikowane w każde czwartki i niedziele, no chyba, że coś mi ważnego wypadnie.


グッドナイト6 komentarzy:

 1. Życzę wytrwałości w postanowieniach :)

  lukrove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę powodzenia w blogowaniu i wytrwałości. :)
  Pozdrawiam
  Maja ♥
  http://friend-ffriend.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Wytrwałości w postanowieniach!
  http://kamillyxo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. ja tez jestem nowicjuszka w blogowaniu i tak samo jak tym bardzo chce się db nauczyć angielskiego ...świetny blog i zapraszam do mnie
  http://viki-olshevsky-diary.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nadzieję, że uda Ci się zrealizować powyższe punkty. Moim postanowieniem na ten rok szkolny jest zdanie matury. ;)

  http://zaklinaczka-slow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeżeli chcesz się nauczyć bardzo dobrze angielskiego to możesz codziennie uczyć się pięciu słów lub pięciu zasad ;3 Pozdrawiam

  To mój blog jak chcesz to wpadnij ;) http://my-dream999.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń